Televizní program
Nova 17.4.2018 22:35 Seriál Zpět

Smrtonosná zbraň (14)

(Lethal Weapon) Murtaughova složka V serpentinách nad městem je nalezen mrtvý motorkář. K překvapení policistů se zjistí, že se jedná o blízkého přítele dr. Cahillové. Policisté z jeho kamery, kterou měl umístěnou na helmě, zjistí okolnosti autonehody a SPZ vozidla. V domě majitele vozidla pak najdou dalekohled namířený na dům Cahillové... Americký detektivní seriál (2016). Hrají: D. Wayans, C. Crawford, J. Brewster, K. Sharp, K. Rahm, J. Fernandez a další.


16:9
Hrají: Damon Wayans (Roger Murtaugh), Clayne Crawford (Martin Riggs), Jordana Brewsterová (Maureen Cahill), Keesha Sharpová (Trish Murtaugh), Kevin Rahm (Brooks Avery), Chandler Kinney (Riana Murtaugh), Michelle Mitchenor (synya Bailey), Matthew Alan (Officer Montero)

V serpentinách nad městem je nalezen mrtvý motorkář. K překvapení policistů se zjistí, že se jedná o blízkého přítele dr. Cahillové. Policisté z jeho kamery, kterou měl umístěnou na helmě, zjistí okolnosti autonehody a SPZ vozidla. V domě majitele vozidla pak najdou dalekohled namířený na dům Cahillové.
Rok výroby: 2017
Délka (min): 43
Typ seriálu: akční, krimi, drama, thriller
Země: USA
Režie: Matt Barber
Scénář: Matthew Miller, Seamus Kevin Fahey, Aaron Carew
Originální název: The Murtaugh File


reklama
reklama