Televizní program
Nova 17.4.2018 12:55 Seriál Zpět

Ordinace v růžové zahradě II (186)

Jsme na to dva Zdena s Vladimírem se přes veškerou dobrou vůli čím dál víc vzdalují. Zdena navrhuje pauzu. Další příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2010). Hrají: B. Munzarová, J. Šťastný, M. Bahul, D. Morávková, S. Nováková, P. Konáš, T. Kostková, R. Fiala, Z. Adamovská, M. Plánková, J. Pejchal a další. Režie: J. Pecha


16:9 ST
Hrají: Barbora Munzarová (MUDr. Pavla Barnová), Jan Šťastný (MUDr. Dalibor Frynta), Milan Bahul (MUDr. Vladimír Pusenský), Zlata Adamovská (MUDr. Běla Páleníková), Tereza Kostková (MUDr. Monika Mandlová), Dana Morávková (MUDr. Zdena Tichá), Sandra Nováková (Gábina Vajnerová), Nikol Kouklová (Bára Baresová)
Vladimír je pozvaný na večírek pro Zdenu a Dalibora. Nechce se mu, ale nemůže odolat tomu, aby uviděl Zdenu. Když spolu ti dva osamí, Vladimír přizná, že na ni nedokáže zapomenout. Případ pacientky je znovu svede dohromady, fungují skvěle jako tým, přesto si Zdenu odvádí Dalibor. Pusenský vidí rivalovo štěstí a propadá zoufalství. Za Monikou přijede její matka s dcerou Míšou, o kterou se momentálně stará. Monika je konfrontována s minulým životem a rozhodne se nechat si dceru u sebe. Jenže Míša je fixovaná na babičku a Monika vidí, že ještě potřebuje čas. Pusenský se sociálce nabídne jako kurátor Matyho, aby tak mohl zůstat u něj. Potřebuje ale podpis jednoho z rodičů. Pavla vyhledá Matyho matku paní Povýšilovou, podpis získá, ale pro Matyho to je smutné shledání. I máma ho opouští. Vendulka vyčítá Jindřichovi nepořádky na stavbě, kvůli kterým se zranil Cihlář. Jindřich zaboduje záchranou života roztržité paní Cihlářové a starostí o pejska, ale přesto úplné Vendulčino odpuštění nezíská.
Rok výroby: 2010
Typ seriálu: drama, komedie, romantický
Země: Česká republika
Režie: Jan Pecha
Scénář: Hana Cielová

Popis filmu:
Lucie se rozhodla nejít na Sukův rozlučkový večírek. Hruška to věděl a vydal se k ní. Kroupa je přistihnul v objetí a Lucii vyhodil z domu. Ta se vrátila ke Gitě a prosí o auto - chce si od Kroupy odvézt věci. Všichni jí staronovou lásku vymlouvají. Pusenský vyčítá Hruškovi, že ještě nerozhodl, kdo bude primářem chirurgie, a je jasné, že s místem počítá pro sebe. Hruška si domlouvá schůzku s Fryntou, kterému místo nabídl. Dozví se, že Fryntu nechtějí pustit z kliniky. Frynta využije návštěvy v Kamenici ke schůzce se Sylvou. Lucie se loučí se zraněným a smutným Kroupou. Ženíšek tráví potajmu večer u Páleníkové. Přemýšlejí, jak vyřešit zvýšení nájmu za ordinaci. Lucie v baru zaučuje novou posilu - Václavíkovou. Ženíšek jde za Hruškou vyjednávat o nájemném. Pokud budou muset platit více, přestanou s Páleníkovou sloužit na lůžkovém oddělení pediatrie. Páleníková s bývalým manželem domlouvají společné Vánoce. Hruška vyzvídá na Hermanové, jak Kroupa vede oddělení. Ta Kroupu varuje, že po něm ředitel jede.


reklama
reklama