Televizní program
Nova 17.4.2018 04:00 Seriál Zpět

Ordinace v růžové zahradě II (185)

Fantóm s injekcí Robert se dostává do bezvýchodné situace. Odhodlá se ke zločinu. Další příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2010). Hrají: B. Munzarová, J. Šťastný, Z. Adamovská, T. Kostková, M. Bahul, D. Morávková, S. Nováková, P. Konáš, V. Žehrová, M. Zoubková, R. Fiala, M. Plánková, P. Štěpánek a další. Režie: J. Pecha


16:9 ST
Hrají: Barbora Munzarová (MUDr. Pavla Barnová), Jan Šťastný (MUDr. Dalibor Frynta), Milan Bahul (MUDr. Vladimír Pusenský), Zlata Adamovská (MUDr. Běla Páleníková), Petr Štěpánek (MUDr. Eduard Valsík), Markéta Plánková (MUDr. Magda Tárová), Tereza Kostková (MUDr. Monika Mandlová), Dana Morávková (MUDr. Zdena Tichá)
Robert se dostává do bezvýchodné situace. Odhodlá se ke zločinu.
Rok výroby: 2010
Typ seriálu: drama, komedie, romantický
Země: Česká republika
Režie: Jan Pecha
Scénář: Leos Karaks

Popis filmu:
Na krátké schůzce oznamuje Lucie Hruškovi, že se rozhodla zůstat s Markem. Je ale vidět, že srdce ji táhne ke Hruškovi. Lucie připraví slavnostní snídani a při ní Kroupovi prozradí, že s Hruškou skončila. Suk a Gábina odjíždějí na stáž do Holandska. Zvou přátele a kolegy na rozlučkový večírek. Uzdravující se Čestmír začal cvičit s činkami. Vyzvídá, zda si Gita přece jen nerozmyslela jeho nabídku k sňatku. Ta pro něj připraví jedno z největších překvapení jeho života. Ve večerních šatech poklekne a požádá ho o ruku. Kosmata přijde Lucii říci, že žádné manko nemá - Daniela telefonovala, že udělala v účetnictví chybu. Hruška naštve Páleníkovou, od nového roku jí chce zvýšit nájem za ordinaci, kterou si pronajímá od nemocnice. Suk pozval Hrušku na svůj večírek, ale toho nejvíc zaujala informace, že Lucie se na něj nechystá a bude tedy sama doma.


reklama
reklama