Televizní program
Nova 23.2.2018 02:30 Seriál Zpět

Námořní vyšetřovací služba VI

(Navy NCIS VI) Devět životů Liz Adlerové kdosi vypustil pneumatiky a proto zamíří za sousedem s prosbou o pomoc. K jejímu velkému zděšení nalezne jeho tělo visící za ruce v dílně se zjevnými stopami po mučení. Sejmuté otisky na bedně s nářadím upozorní na jeho velitele, který byl před třemi týdny poslán do důchodu kvůli nemoci krve... Šestá řada amerického krimi seriálu (2008). Hrají: M. Harmon, M. Weatherly, C. de Pablo, P. Perrette, D. McCallum, S. Murray a další.


16:9
Hrají: Mark Harmon (speciální agent Jethro Gibbs), Michael Weatherly (speciální agent Anthony DiNozzo), Cote de Pablo (Ziva David), Pauley Perretteová (Abby Sciuto), Sean Murray (speciální agent Timothy McGee), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Dr. Donald Mallard), Brian Dietzen (Jimmy Palmer)
Liz Adlerové kdosi vypustil pneumatiky a proto zamíří za sousedem s prosbou o pomoc. K jejímu velkému zděšení nalezne jeho tělo visící za ruce v dílně se zjevnými stopami po mučení. Sejmuté otisky na bedně s nářadím upozorní na jeho velitele, který byl před třemi týdny poslán do důchodu kvůli nemoci krve...
Rok výroby: 2008
Délka (min): 42
Typ seriálu: akční, komedie, krimi, drama, mysteriozní, thriller
Země: USA
Režie: Dennis Smith
Scénář: Donald P. Bellisario, Don McGill, Linda Burstyn, Dan E. Fesman, David J. North

Popis filmu:
V rodinném domě je nalezen umučený mariňák desátník Brewers. Na bedně s nářadím se najdou otisky prstů jeho bývalého velitele, seržanta Kala, který byl pro nemoc z armády před třemi týdny propuštěn. Gibbs ho chce pozvat k výslechu, ale Kale není k nalezení. Když ho Gibbs objeví, dozvídá se, že Kale je korunním svědkem v případu drogového krále Azariho, obviněného z vraždy. Azari si je ale jistý, že bude při procesu zproštěn viny. Krátce na to je nelezen další umučený mariňák. A Gibsovi začíná docházet, že Kalova výpověď nebude tak čistá, jak se na první pohled zdálo.
Originální název: Nine Lives


reklama
reklama