Televizní program
Prima 21.11.2017 04:35 Seriál Zpět

Policie Hamburk VII (26)

Nevybuchlá bomba Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce... Německý kriminální seriál (2012). Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další


16:9
Hrají: Sanna Englund (Melanie Hansen), Matthias Schloo (Mattes Seeler), Gerit Klingová (Dr. Jasmin Jonas), Serhat Cokgezen (Tarik Coban), Janette Rauchová (Claudia Fischer), Rhea Harder (Franzi Jung), Bruno Apitz (Hans Moor), Karl Dall (Karl-Heinz Rufenberg)

V Hamburku je nalezena nevybuchlá bomba, a tak je nutné okamžitě evakuovat nejbližší okolí. Evakuovat se musí i dům pro seniory, ale tam nastávají komplikace s jednou paní, kterou trápí srdeční problémy. Žena je převezena do nemocnice, ale Jasmině se nezdá diagnóza, kterou určil lékař z domova důchodců... Policie mezitím pátrá po dalším důchodci, který během evakuace zmizel. Pán se vrátil do domova důchodců a v garážích narazil na Franzina otce, který se vrátil do Hamburku, ale Franzi nic neřekl. Hledá si podnájem a odmítl se evakuovat, protože až opět začnou prohlídky bytů, on tam bude první... Claudie a Tarik mezitím zjistí, že se do domova důchodců někdo vloupal a zranil recepčního. Prvním podezřelým se stává Franzin otec, ale ten pak prozradí, že ve sklepě byl ještě jeden muž. Podle popisu policii dojde, že jde o důchodce, kterého hledají.
Rok výroby: 2013
Typ seriálu: krimi, drama
Země: Německo
Režie: Oren Schmuckler
Scénář: Jochim Scherf
Originální název: Spätzünder


reklama
reklama