Televizní program
Nova 15.11.2017 23:45 Seriál Zpět

Vražedná čísla V (10)

(Numbers V) Kamarádi na oko Charlie je tentokrát nucen obrátit se na svého úhlavního soupeře ze studií profesora Marshalla Penfielda. Potřebuje pomoc při odhalení dvou utajených skupin. Jedna páchá zločiny, druhá naopak, jakoby policii pomáhala, ale ryze na vlastní pěst... Pátá řada amerického kriminálního seriálu (2008). Hrají: R. Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, D. Bruno, N. Rawat a další.


16:9
Hrají: Rob Morrow (Don Eppes), David Krumholtz (Charlie Eppes), Judd Hirsch (Alan Eppes), Alimi Ballard (David Sinclair), Dylan Bruno (Colby Granger), Navi Rawatová (Amita Ramanujan), Sophina Brownová (Nikki Betancourt), Peter MacNicol (Dr. Larry Fleinhardt)

Charlie je tentokrát nucen obrátit se na svého úhlavního soupeře ze studií - profesora Marshalla Penfielda. Potřebuje pomoc při odhalení dvou utajených skupin. Jedna páchá zločiny, druhá naopak, jako by policii pomáhala, ale ryze na vlastní pěst. Povede se Charliemu spolupracovat s Penfieldem a společně s FBI dopadnout zločineckou skupinu a zároveň zjistit důvod zájmu druhé skupiny, která si říká Vanguard?
Rok výroby: 2008
Délka (min): 43
Typ seriálu: krimi, drama, mysteriozní, thriller
Země: USA
Režie: Steve Boyum
Scénář: Cheryl Heuton, Nicolas Falacci
Originální název: Frienemies


reklama
reklama