Televizní program
Nova 15.11.2017 22:50 Seriál Zpět

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II (7)

(NCIS: New Orleans II) Zlomené srdce Tým je přivolán k vraždě dvou zdravotníků. Vzápětí vrazi využijí jejich identifikačních dokladů a přepadnou sanitku, která převážela srdce určené k transplantaci. Také tato posádka sanitky je zavražděna a převážené srdce je zničeno. NCIS se tedy začíná zajímat, proč se někdo snaží zabránit, aby příjemce své srdce nedostal... Americký kriminální seriál (2015). Hrají: S. Bakula, L. Black, Z. McLellan, R. Kerkovich, CCH Pounder a další.


16:9
Hrají: Scott Bakula (Dwayne Pride), Lucas Black (Christopher Lasalle), Zoe McLellanová (Meredith Brody), Rob Kerkovich (Sebastian Lund), Daryl Mitchell (Patton Plame), Shalita Grant (synja Percy), CCH Pounderová (Dr. Loretta Wade), Benjamin J. Papac (Max 'PinZ0' Pinzon)
Tým je přivolán k vraždě dvou zdravotníků. Vzápětí vrazi využijí jejich identifikačních dokladů a přepadnou sanitku, která převážela srdce určené k transplantaci. Také tato posádka sanitky je zavražděna a převážené srdce je zničeno. NCIS se tedy začíná zajímat, proč se někdo snaží zabránit, aby příjemce své srdce nedostal.
Rok výroby: 2015
Délka (min): 42
Typ seriálu: krimi, drama
Země: USA
Režie: Elodie Keene
Scénář: Gary Glasberg, Zach Strauss, Greta Heinemann

Popis filmu:
Tým je přivolán k vraždě dvou zdravotníků. Vzápětí vrazi přepadnou sanitku, která převážela srdce určené k transplantaci. Posádku zavraždí a převážené srdce zničí. Tým začne vyšetřovat, proč se někdo snaží zabránit tomu, aby příjemce své srdce dostal. Příjemcem je počítačový specialista Pinzon, který pracuje pro vládu a trpí velmi vzácnou nemocí, proto možných dárců není mnoho. Brzy se ukáže, že zničené srdce z přepadené sanitky nebylo určeno pro Pinzona.
Originální název: Broken Hearted


reklama
reklama