Televizní program
Nova 13.10.2017 22:20 Film Zpět

Grizzly zabiják

(Into the Grizzly Maze) Když začne v městečku řádit nelítostný medvěd grizzly, policista Thomas Jane se vydá do lesa hledat svou manželku ekoložku. Místo ní zde však narazí na svého bratra Jamese Marsdena, bývalého zločince, se kterým si už dávno nemá co říct. Výlet do přírody by jim mohl pomoci urovnat vztahy, jejich plány však přeruší obrovský, zákeřný zabiják... Kanadsko-americký film (2015). Dále hrají: B.B. Thornton, P. Perabo, S. Glenn, A. Beach a další. Režie: D. Hackl


Film 16:9
Hrají: Billy Bob Thornton (Douglass), Piper Perabová (Michelle), James Marsden (Rowan), Thomas Jane (Beckett), Scott Glenn (Sully), Michaela McManus (Kaley), Adam Beach (Johnny Cadillac), Patrick Sabongui (Marcus)
Když začne v aljašském městečku řádit medvěd grizzly, šerif se vydá do lesa, kde narazí na svého odcizeného bratra. Oba se brzy ocitnou v boji na život a na smrt s obrovskou bestií, která je jim v patách.
Rok výroby: 2014
Délka (min): 94
Typ filmu: akční, horor, thriller
Země: USA, Kanada
Režie: David Hackl
Scénář: Guy Moshe, J.R. Reher

Popis filmu:
Rowan se vrací z vězení do svého rodného městečka na Aljašce. Je to překvapení i pro jeho staršího bratra Becketta, který je policistou. Jejich setkání po sedmi letech je typické, Rowan se porve s pasákem a jeho bratr musí zasáhnout. Poté se Beckett dozvídá, že v lese se objevil nebezpečný grizzly, vydá se hledat svou hluchoněmou manželku, která v lese loví do pastí zvěř, kterou pak očkuje a vybavuje čipy. Druhý den, když je Rowan na cestě do Medvědího bludiště, nachází policie jednoho roztrhaného zloděje dřeva a dalšího muže pohřešuje. Na místě neštěstí se objevuje i starý lovec Douglass. Kdysi ho napadl medvěd a on přežil jen náhodou. Varuje bratry, že tento grizzly je zákeřný, velice chytrý a že bude zabíjet znovu.
Originální název: Into the Grizzly Maze


reklama
reklama