Televizní program
Prima 14.9.2017 04:30 Seriál Zpět

Policie Hamburk VI (10)

Boží plán Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce... Německý kriminální seriál (2011). Hrají: M. Schloo, S. Englundová, G. Klingová a další


16:9
Hrají: Matthias Schloo (Mattes Seeler), Sanna Englund (policejní komisař Melanie Hansen), Gerit Klingová (Dr. Jasmin Jonas), Serhat Cokgezen (Tarik Coban), Janette Rauchová (Claudia Fischer), Rhea Harder (Franzi Jung), Bruno Apitz (Hans Moor), Johanna Bittenbinder (Mäggy)
Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné ruce práce.
Rok výroby: 2012
Typ seriálu: krimi, drama
Země: Německo
Režie: Samira Radsi
Scénář: Marc Blöbaum, Stephanie Blöbaum

Popis filmu:
Do nemocnice u Labe přichází Mäggy, která přijela zBavorska, aby upozornila, že vnemocnici leží muž, který si říká Johnny a chce spáchat sebevraždu, protože má rakovinu. Mäggy se sním seznámila na internetu. Celý okrsek po něm pátrá a policisté se domnívají, že jde o Heinze Heuera, který si myslí, že je nevyléčitelně nemocný. Hans společně s Franzi vjeho domě ale zjistí, že to nemohl být on. Mäggy však poté Heinzovi řekne to, co zaslechla vnemocnici že je beznadějný případ. Zoufalý Heinz se chce zastřelit, netuší totiž, že lékaři neměli na mysli zhoubnou nemoc, ale skutečnost, že je Heinz hypochondr.
Originální název: Mäggy und der göttliche Plan


reklama
reklama