Televizní program
Nova 13.9.2017 22:40 Seriál Zpět

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (3)

(NCIS: New Orleans) Útěk z vězení Při dopravní nehodě vězeňského autobusu uniknou tři námořníci. Pride se dozvídá, že jeden z uvězněných byl ve vězení držen kvůli špionáži pro Rusy. Pride posílá své lidi do vězení vyšetřit, jakým způsobem byl útěk zorganizován. Správa vězení totiž tvrdí, že muži byli od sebe izolováni... Americký kriminální seriál (2014) Hrají: S. Bakula, L. Black, Z. McLellan, R. Kerkovich, CCH Pounder a další.


16:9
Hrají: Nicholas James (Navy Lt. Lewis Collier), Scott Bakula (Dwayne Pride), Annika Marks (Lara Harding), Lucas Black (Christopher Lasalle), Zoe McLellanová (Meredith Brody), Rob Kerkovich (Sebastian Lund), CCH Pounderová (Dr. Loretta Wade), Rocky Carroll (Leon Vance)
Při dopravní nehodě vězeňského autobusu uniknou tři námořníci. Pride se dozvídá, že jeden z uvězněných byl ve vězení držen kvůli špionáži pro Rusy. Pride posílá své lidi do vězení vyšetřit, jakým způsobem byl útěk zorganizován. Správa vězení totiž tvrdí, že muži byli od sebe izolováni.
Rok výroby: 2014
Délka (min): 40
Typ seriálu: krimi, drama
Země: USA
Režie: Tony Wharmby
Scénář: Sonya Winton, Laurie Arent, Gary Glasberg

Popis filmu:
Při dopravní nehodě vězeňského autobusu uniknou tři námořníci. Pride se dozvídá, že jeden z uvězněných, Babakov, neměl s námořnictvem nic společného, ale ve vězení byl držen kvůli špionáži pro Rusy. Pride posílá své lidi do vězení vyšetřit, jakým způsobem byl útěk zorganizován. Správa vězení tvrdí, že muži byli od sebe izolováni. Nicméně agenti zjistí, že Babakov mohl s vězni z vedlejší cely komunikovat pomocí větracího systému.
Originální název: Breaking Brig


reklama
reklama