Televizní program
Nova 17.7.2017 15:55 Seriál Zpět

Případy pro Lauru (19)

(Mysteries of Laura) Laura Diamond patří k nejlepším detektivům oddělení vražd newyorské policie. Když zrovna neřeší kriminální případy, je matkou dvou nezvedených kluků - dvojčat a snaží se nějak vycházet s Jakem, svým bývalým manželem, který se na okrsku stal jejím šéfem. Americký krimi seriál s Debrou Messing v hlavní roli (2014). Dále hrají: L. Alonso, J. Lucas, J. Gavankar, M. Jenkins, M. Webster a další.


16:9
Hrají: Debra Messingová (Laura Diamond), Josh Lucas (Jake Broderick), Laz Alonso (Billy Soto), Janina Gavankar (Meredith Bose), Max Jenkins (Max Carnegie), Meg Steedle (Francesca 'Frankie' Pulaski), Emily Rutherfurdová (Dawn Grant), Neal Bledsoe (Tony Abbott)

V botanické zahradě je nalezena mrtvola mladé učitelky se stopou po zásahu taserem na krku. Majitelem použitého taseru je hráč vysokoškolského basketbalového týmu, s jehož kolegou z konkurenčního mužstva zavražděná kdysi chodila. Lauřiny zdravotní problémy se od vyšetřování případu na lodi stále zhoršují a podle všech příznaků by jejich příčinou mohlo být těhotenství.
Rok výroby: 2015
Délka (min): 44
Typ seriálu: komedie, krimi, mysteriozní
Země: USA
Režie: Vincent Misiano
Scénář: Blair Singer, Gregorio Quintana, Bill Chais, Javier Holgado, Carlos Vila, Jeff Rake


reklama
reklama