Televizní program
Prima 21.5.2017 03:10 Seriál Zpět

Vraždy v Midsomeru XIV

Nedokonale dokonalé vraždy Policejní patolog požádá šéfinspektora Barnabyho o pomoc při pátrání po zmizelé dceři svých přátel. Dívka sice žila již nějakou dobu v komunitě sekty, ale rodičům se až donedávna pravidelně ozývala. A tak Barnaby vyšle kolegu, aby se do sekty začlenil a zjistil další informace... Britský kriminální seriál (2011). Hrají: N. Dudgeon, J. Hughes, B. Jackson a další. Režie: S. Langton


16:9 ST
Hrají: Neil Dudgeon (DCI John Barnaby), Jason Hughes (DS Ben Jones), Barry Jackson (Dr. Bullard), Fiona Dolman (Sarah Barnaby), Will Knightley (Max Fuller), Richard Albrecht (pan Oliver), Heather Tobias (paní Oliver), John Woodvine (Commodore)
Policejní patolog požádá šéfinspektora Barnabyho o pomoc při pátrání po zmizelé dceři jeho přátel. Dívka sice žila již nějakou dobu v komunitě sekty, ale rodičům se až donedávna pravidelně ozývala. A tak Barnaby vyšle kolegu, aby se do sekty začlenil a zjistil další informace.
Rok výroby: 2011
Délka (min): 93
Typ seriálu: drama, krimi, mysteriozní
Země: Velká Británie
Režie: Renny Rye
Scénář: Caroline Graham, David Hoskins

Popis filmu:
Barnabyho požádá policejní patolog o pomoc při pátrání po zmizelé dceři jeho přátel Lucy. Barnaby po něm na oplátku chce, aby se přimluvil u své sestry, psí chůvy, aby si vzala k sobě i jeho vlastního psa. Lucy naposledy žila v sektě, která si říká Společenství oválu. Původně tam šla na týden, ale nakonec tam zůstala půl roku, celou dobu ovšem s rodiči byla v kontaktu. Jednoho dne zmizela a nedávala o sobě vědět. Rodiče nejprve požádali o pomoc soukromého detektiva, posléze pátrali sami, ale nikam to nevedlo. Barnaby pošle Jonese do sekty, aby tam předstíral, že je jedním z klientů. Osobou, která usedlost vlastní a Společenství oválu ji pronajímá, je Ruth, dcera místních boháčů, kteří zemřeli za tragických okolností při výbuchu na své jachtě. Nebyli zrovna oblíbení. Ruth je plachá dívka, která má čistou duši a svůj dům proto ráda poskytne. Barnaby znovu otevírá případ Ruthiných rodičů a přichází na zajímavé skutečnosti.
Originální název: The Oblong Murders


reklama
reklama