Televizní program
Nova 21.4.2017 12:55 Seriál Zpět

Ordinace v růžové zahradě (138)

Vabank Hruška neplatí alimenty! Ubrání se Prokop Zuzaně Tiché? Další životní příběhy oblíbených hrdinů v pokračování populárního seriálu TV Nova (2007). Hrají: Z. Adamovská, O. Sokol, J. Langmajer, I. Jirešová, D. Šinkorová, V. Gajerová, D. Suchařípa, L. Černíková, I. Chmela, M. Zimová, L. Potměšil, K. Kociánová, V. Jeníková a další. Režie: J. Sebechlebský


ST
Hrají: Zlata Adamovská (MUDr. Běla Páleníková), Ondřej Sokol (MUDr. Prokop Hrubý), Jiří Langmajer (MUDr. Tomáš Hruška), Ivana Jiresová (Lucie Váchová), Petr Rychlý (MUDr. Cestmír Mázl), Daniela Šinkorová (MUDr. Gita Petrová), Veronika Gajerová (Zuzana Tichá), David Suchařípa (MUDr. Marek Kroupa)
Hruška neplatí alimenty! Ubrání se Prokop Zuzaně Tiché?
Rok výroby: 2007
Typ seriálu: drama, komedie, romantický
Země: Česká republika
Režie: Ján Sebechlebský
Scénář: Lucie Konečná

Popis filmu:
Prokop ve strachu o Markétu špatně diagnostikoval malého Lípu. Naštěstí zasáhla Tichá. Nicméně Prokop udělal další chybu, napil se v ordinaci a usnul na stole. Tichá ho vyfotografovala. Brejžek vyjedná Daniele místo v baru. Bude barmankou místo Dorky, která zůstala doma s rizikovým těhotenstvím. Lucie zuří. S Danielou se nesnášejí ještě z doby, kdy Daniela málem rozbila manželství Luciina bratra Pavla. Páleníková se vrací z Austrálie a zjišťuje, že Pavlis a jeho bývalá žena jsou si stále bližší. Bělu to mrzí a dává Pavlisovi týden na rozmyšlenou. Hruškovi dopadl soud v Německu dobře. Byl shledán nevinným. Lucie má problém, protože bankomat jí nechce vydat z účtu peníze. Zdá se, že všechna jejich hotovost zmizela. Tichá vydírá Prokopa. Má ho vyfoceného s láhví koňaku spícího na stole. Vnutí se mu do bytu a tam ho svádí a líbá.


reklama
reklama