Televizní program
Nova 21.3.2017 22:35 Seriál Zpět

Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (3)

(CSI: Cyber II) Internetem se šíří video, které zachycuje vraždu černocha Dereka Noelse policejním důstojníkem Causleym. Městečko, kde k vraždě mělo dojít, zachvátí nepokoje a demonstrace hrozí přerůst v pouliční násilí. Causley však policistům stále tvrdí, že nikoho nezabil... Americký kriminální seriál (2016). Hrají: P. Arquette, J. Van Der Beek, S. Moss, Ch. Koontz, H. Kiyoko, T. Danson a další.


16:9
Hrají: Patricia Arquetteová (Avery Ryan), James Van Der Beek (Elijah Mundo), Bow Wow (Brody Nelson), Charley Koontz (Daniel Krumitz), Hayley Kiyoko (Raven Ramirez), Ted Danson (DB Russell), Brad Beyer (Officer Causley), Vincent Duvall (Stan Peters)
Internetem se šíří video, které zachycuje vraždu černocha Dereka Noelse policejním důstojníkem Causleym. Městečko, kde k vraždě mělo dojít, zachvátí nepokoje a demonstrace hrozí přerůst v pouliční násilí. Causley však policistům stále tvrdí, že nikoho nezabil.
Rok výroby: 2015
Délka (min): 43
Typ seriálu: drama, krimi, mysteriozní, thriller
Země: USA
Režie: Alec Smight
Scénář: Devon Greggory, Anthony E. Zuiker, Carol Mendelsohn, Ann Donahue, Denise Hahn, Kate Sargeantová, Brandon Guercio, Thomas Hoppe, Mary Aiken

Popis filmu:
Internetem se šíří video, které zachycuje vraždu černocha Dereka Noelse policejním důstojníkem Causleym. Městečko, kde k vraždě mělo dojít, zachvátí nepokoje a demonstrace hrozí přerůst v pouliční násilí. Causley policistům tvrdí, že nikoho nezabil. Krumitz s D. B. Russellem zjistí, že video, které se šíří po síti, je falešné a že k žádné vraždě vůbec nedošlo. Hacker, jenž video zveřejnil, jde však dál a na síti oznámí jméno a adresu Causleyho.


reklama
reklama