Televizní program
Nova 12.1.2017 13:15 Seriál Zpět

Ordinace v růžové zahradě (69)

Nechci být potmě sám Kdo zůstane u Michala na noc? A proč se plete Daniela znovu Pavlovi do života? Pokračování populárního seriálu TV Nova z gynekologické ordinace (2006). Hrají: R. Zach, D. Šinkorová, L. Rybová, J. Langmajer, V. Jeníková, P. Rychlý, J. Pejchal, J. Čvančarová, L. Potměšil, P. Ptáčková, M. Kantorková a další. Režie: J. Sebechlebský


ST
Hrají: Roman Zach (Mudr. Michal Sebek), Daniela Šinkorová (MUDr. Gita Petrová), Linda Rybová (Kamila Váchová), Jiří Langmajer (MUDr. Tomáš Hruška), Veronika Jeníková (Vendulka Čížková), Petr Rychlý (MUDr. Cestmír Mázl), Josef Pejchal (MUDr. Adam Suk), Jitka Čvančarová (Markéta Vorlová)
Kdo zůstane u Michala na noc? A proč se plete Daniela znovu Pavlovi do života?
Rok výroby: 2006
Typ seriálu: drama, komedie, romantický
Země: Česká republika
Režie: Ján Sebechlebský
Scénář: Irena Obermannová, Lucie Konečná

Popis filmu:
Martin je na Kamilu drzý. Se samotným tátou mu prý bylo líp. Kamilu to bolí, i když chápe, že Martin zvlčil i v důsledku jejich vleklé rodinné krize. Pavel se Kamily rázně zastane. Nemocnicí hýbá kauza pacientky s roztroušenou sklerózou. Neurolog konstatuje, že se její stav po porodu zhoršuje a nedá se odhadnout, jak to skončí. Pavel i majitel autobazaru Jedlička se chystají na soud s Lukášem Brejžkem. Markéta, která utekla Romanovi z hor, přišla na to, že jejich vztah je od začátku omyl. Do lásky s Romanem šla zbrkle a teď toho lituje. Rozcházejí se. Těhotná Daniela navštíví Pavla a prosí ho, by u soudu lhal v Brejžkův prospěch.


reklama
reklama